please install flash player

pilsner urquell, jazzbasscafe, jbc, jazz bas cafe, pabianice, jazz, bass, cafe

NEWSLETTER
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o koncertach wpisz swój adres e-mail:"JazzBass" powstał w 2003 roku, ale od trzynastego kwietnia siódmego roku jest w nowym miejscu. Wylądowaliśmy u zbiegu ulic Warszawskiej i 3-go Maja.

Chcemy przybliżać do Was muzykę jazzową. Organizując koncerty zależy nam na Waszym kontakcie z Artystami. Gwarantujemy doskonałą akustykę i nieosiągalną na dużych koncertach atmosferę.

Mamy nadzieję, że choć wszyscy jesteśmy różni to znajdziemy tu wspólne miejsce, chwile, przyjaciół...

Staramy się by wszystko czego u nas doświadczycie, było sympatyczne a nie pompatyczne. Serwujemy wyśmienite piwo Pilsner-Urquell, wina, drinki, oraz różnego rodzaju napoje bezalkoholowe.

Bilety na koncerty należy kupować w Barze klubu z wyprzedzeniem. Mamy sposoby, by poinformować Cię o każdym koncercie. Zapytaj o to barmana.

KLUB | KONCERTY | DZIAŁO SIĘ | GALERIA | LINKI | KONTAKT

Copyright 2007-2009 JazzBassCafe' all rights reserved

JazzBassCafe - Pilsner Urquell - Pabianice - Jazz - Bass - Cafe - JazzBassCafe powstalo w 2003 roku i poczatkowo miescilo sie w budynku Miejskiego Osrodka Kultury w Pabianicach, przy ul. Kosciuszki 14. Wiosna 2006 roku klub zamknieto, by wiosna 2007 roku Klub zostal reaktywowany w kamienicy przy zbiegu ulic Warszawskiej i 3-maja. Klub jest pod patronatem Pilsner Urquell
Sennik holidey.eu turystyka noclegi Kredyt na dowód porównywarka cen bet at home bonus